TRT1 Teşkilat 68.bölüm fragmanı: ‘2’miz birden yanalım burada!’ İçleri ısıtan anlar…

Teşkilat 68.bölüm fragmanında, ‘Seninle görüşmek isteyen biri var, Atmaca diye biri’ sözleri heyecanı doruk noktasına çıkarır. Ucunda her ne olursa olsun Zehra’yı kurtarmayı kafasına koyan Ömer, tüm engelleri teker teker aşar. Teşkilat yeni bölüm fragmanında Ömer’in geleceğinden adı gibi emin olan Zehra’nın bir kez daha yanılmadığı ortaya çıkar.

Zehra’yı rehin alındığı yerden sağ salim kurtarmak için tüm imkanları zorlayan Ömer’in başına istenmedik bir durum gelir ve o da Zehra ile beraber bir yerde hapsedilir. Teşkilat yeni bölümde, ‘Buradan kurtulunca bana bayağı borçlanacaksın’ diyen Ömer ile Zehra arasında samimi bir diyalog geçer. Zehra’dan ‘Sana borçlanacağıma yanmayı tercih ederim’ karşılığını alan Ömer, ‘O zaman ikimiz birden yanalım burada’ çıkışına imza atması yüzleri gülümsetir.

Senaristliğini Teşkilat Senaryo Ekibi’nin, yönetmenliğini Burak Arlıel’in ve yapımcılığını Timur Savcı ile Burak Sağyaşar’ın üstlendiği Teşkilat 68.bölümüyle tarihinde 19 Mart Pazar tarihinde saat 20:00’da TRT1’de izleyici kitlesinin karşısına geçecek.

Başarılı geçen operasyon sonrası ekip Zehra’nın esir düşmesiyle daha zorlu bir imtihana girer. Efkar, geçmişten gelen düşmanın kapısında olduğunu öğrenir. Bu durum, Sacide’nin yaralarının daha da derinden kanamasına sebep olur.Zehra’yı kurtarmak için vakti iyice azalan ekip, riskli operasyonlara başlar. Ekibin seçim yapması gereken bir yola girmesiyle Ömer’in Zehra’yı kurtarmak için tek bir şansı kalır. Efkar ve Hartley arasındaki savaş daha da tehlikeli bir hal alırken geçmişten gelen iki düşmanın hesaplaşma vakti artık gelmiştir.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir