Şimdi Dikkat Etmeniz Gereken 5 Altcoin Açıklandı!

Kripto para piyasası, bazı altcoin projelerinden diğerlerinden daha iyi performans gösterdiği Mayıs ayında dalgalı bir seyir izliyor. İşte analistlere göre, yatırımcıların ve traderların Mayıs 2023’te göz önünde bulundurması gereken beş altcoin…

Dikkat edilmesi gereken ilk altcoin: PEPE

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Pepe (PEPE) kripto alanında yeni bir sansasyon. 1 Mayıs’ta yüzde 120’lik bir artışla Floki (FLOKI) ve Baby Doge Coin’i (BABYDOGE) geride bıraktı. Böylece, dünyanın en büyük üçüncü meme coin’i haline gelerek muazzam bir başarı elde etti. PEPE’nin OKX’te yakın zamanda listelenmesi de fiyatları önemli miktarda etkiledi. Listeleme, geçen hafta PEPE’nin yüzde 329,18’lik büyük bir fiyat artışına neden oldu. Ayrıca tek bir ayda yüzde 1.503,11’lik etkileyici bir artışa yol açtı. Ancak yüzde 19,97’lik bir kayıp bu kazançları biraz dengeledi.

Coinbase’te listelenen RNDR için sırada neler var?

Render Token (RNDR), bu yılın başlarında Coinbase’de listelendikten sonra etkileyici bir fiyat artışı yaşadı. Böylece, kripto para birimi topluluğunun dikkatini çekti. Listeleme, sadece birkaç ay içinde yüzde 285’lik bir artışa neden oldu. Şu anda RNDR, gün içinde yüzde 2,76, önceki yedi günde yüzde 6,33 yükselmiş durumda. Ayrıca geçtiğimiz ay içinde yüzde 68,08 artışla RNDR; 2,15 dolardan işlem görüyor.

MultiversX, listedeki üçüncü altcoin oldu

Eskiden Elrond olarak bilinen MultiversX (EGLD), son zamanlarda Binance.US’de listelenmesinin ardından dikkat çekti. Ayrıca EGLD, Floki’ye (FLOKI) benzer şekilde Upbit’te listelendikten sonra önemli bir fiyat artışı yaşadı. Bir önceki güne göre yüzde 0,65 ve son bir ayda yüzde 2,14’lük bir düşüş yaşadı. Ancak buna rağmen MultiversX son yedi günde yüzde 3,40 değer kazandı.

VeChain, yeni güncellemesiyle gündemde

Son haftalardaki pek de parlak olmayan performansına rağmen VeChain’in (VET) fiyatı, dikkat çekiyor. VeChain, ekosistemin duyurduğu üzere, 4 Mayıs’ta bir VechainThor mobil kripto cüzdan yükseltmesi başlatıyor. Analistlere göre VET, bundan faydalanarak Mayıs ayında düşüş sürecini sonlandırıp yükselme şansına sahip. Ancak VeChain şu anda 0,02 dolardan işlem görüyor ve tüm grafiklerinde düşüş kaydediyor. Ancak yıllık bazda yüzde 28 artmış durumda.

Listedeki en son coin: STX

Son olarak Stacks (STX), Binance’in Bitcoin ağı için yaklaşan Layer 2 yükseltmesine desteğini açıklamasından bu yana kazançlar görüyor. Binance’in BTC ağı için destekleyeceği L2 güncellemesinin 787.651. blokta gerçekleşmesi beklenmekte. Şu anda STX, son 24 saatte yüzde 17,27 ve hafta genelinde yüzde 8,75 artışla 0,81 dolardan işlem görüyor. Bir kripto ticaret uzmanı olan Michaël van de Poppe, özellikle Bitcoin’in 30.000 doların üzerine çıkması ve piyasanın geri kalanının da bunu takip etmesi halinde altcoinlerin yükselmeye devam edeceğini öngörüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir